Jedyne gospodarstwe ekologiczne w gminie Ozimek. Tłoczymy soki z naszych własnych owoców i warzyw. Zmęczonych, Zielonych, Indywidualistów, Babcię z Dziadkiem, Mamę z Tatą i Dzieciaki serdecznie zapraszamy na szczególny, wyjątkowy i niezapomniany urlop dla wszystkich zmysłów!

Proszę zainstalować aktualną wersję Flash

Noclegi

Ekozagroda oferuje swoim gościom następujące możliwości zakwaterowania:

 

Pokój I "Kwiat jabłoni"pokój 2 osobowy

2 stylizowane łóżka metalowe, piękna 150-letnia szafa i stary stół, stolik nocny z lampką oraz siedzisko w stylu łóżek. Okna wychodzą na północny wschód i w lecie gwarantowane słońce już od wczesnego rana. Widok na ogród i dalej polder jeziora.

 

Pokój II "Kwiat dyni"pokój 3 osobowy

3+1 stylizowane łóżka metalowe, stara komoda i stół, stoliki nocne z lampką oraz siedzisko w stylu łóżek.
Jedynka jest pokojem przechodnim. Okna wychodzą na północny wschód i w lecie gwarantowane słońce już od wczesnego rana. Widok na ogród i dalej polder jeziora.

 

Pokój III "Salonik z kuchnią"pokój tv

Pokój telewizyjny: wygodny rozkładany narożnik (2-osobowy), stół krzesła, telewizor i stara komoda (w środku książki dla dzieci oraz 12 kg klocków Playmobil i różne gry planszowe na niepogodę).
Okno wychodzi na południe: łąki, pola i las.

 

Wspólna kuchnia, łazienka i pokój TV

 

kuchniakuchniałazienka

 

Cena: od 30 PLN w zależności o ilości osób i długości pobytu

 

Kto z gości ceni sobie raczej bliski kontakt z gospodarzami może zamieszkać w naszej prywatnej części.

 

Pokój 2 os. w bibliotece "Kwiat słonecznika"

 

noclegikuchniałazienka

 

Dla 2 osób przygotowano przytulny kącik w bibliotece z balkonem. Goście korzystają wówczas z naszej łazienki, kuchni, pokoju codziennego, pięknych widoków rozpościerających się ze wszystkich okien no i oczywiście z bogatej i wielojęzycznej biblioteczki.

 

Dom stoi na uboczu wobec czego goście mogą nieskrępowanie spacerować zarówno po ok. 3 ha obejściu jak i wybrać się na dalszą wyprawę do lasu lub nad jezioro albo po prostu posiedzieć na tarasie lub w ogrodzie.

 

Komu siedzenie nie w smak może zakasać rękawów i nakarmić świnki, powędrować do ogrodu poczęstować się owocami, albo iść do lasu nazbierać suszu na ognisko.

 

 

« powrót